Pomoc   |    Regulamin   |    Cennik   |    Reklama   |    Kontakt   
        


Dodaj ogłoszenie | Rejestracja | Logowanie      
   
Wyszukiwarka
Kategorie
Chemia ( 16 )
Drewno - inne ( 149 )
Drewno budowlane ( 399 )
Drewno klejone ( 64 )
Drewno ogrodowe ( 95 )
Drewno profilowane ( 64 )
Drzwi ( 17 )
Forniry ( 26 )
Fryzy, półfabrykaty ( 65 )
Impregnacja ( 25 )
Konstrukcje z drewna i domy ( 43 )
Lakiernie - wyposażenie ( 24 )
Leśnictwo - maszyny ( 24 )
Materiały drewnopochodne ( 24 )
Materiały opałowe, maszyny ( 210 )
Meble ( 34 )
Narzędzia tnące ( 38 )
Obróbka drewna ( 550 )
Odpylanie i odwiórowywanie ( 20 )
Okna ( 8 )
Palety ( 113 )
Podłogi ( 52 )
Produkcja mebli - akcesoria ( 9 )
Schody ( 29 )
Surowiec drzewny ( 104 )
Suszarnie ( 18 )
Tarcica ( 184 )
Tartaki ( 25 )
Więźba dachowa ( 60 )
Środki do ostrzenia, kamień ( 11 )
Przerób drewna, BHP, usługi ( 39 )
Przedsiębiorczość, biznes ( 290 )
Nasi partnerzy

Polecamy

Projekty domów

 
:: Pomoc

Tematy pomocy: Rejestracja | Logowanie | Hasło | Twoje konto | Ogłoszenia


Rejestracja

Jak się zarejestrować?
Na stronie głównej znajduje się link do formularza rejestracji konta
"Rejestracja" Po kliknięciu zobaczysz formularz do rejestracji, który należy wypełnić. Wymagane pola to: e-mail, login i hasło. Po wypełnieniu wymaganych pól musisz zaakceptować regulamin serwisu alleoferty.pl i wciśnij przycisk "Wyślij".  To ostatni krok rejestracji teraz można zalogować się już na konto i dodawać ogłoszenia. Nie musisz czekać na akceptację lub uaktywnienie konta - stajesz się zarejestrowanym użytkownikiem serwisu DrewnoBudowlane.pl natychmiast po wypełnieniu formularza i  akceptacji regulaminu.

Po co się rejestrować ?
Rejestracja daje dostęp do wszystkich naszych usług. Dopiero po zarejestrowaniu się możesz edytować, usuwać, przedłużać ogłoszenie. Jeśli dodajesz ogłoszenie, nie musisz akceptować ponownie regulaminu serwisu alleoferty.pl, ponieważ system Cię rozpozna i automatycznie doda Twóje ogłoszenia bez akceptacji przez administratora. Będzie ono od razu widoczne w serwise. Masz bezpośredni dostęp do dodanych przez Ciebie ogłoszeń. Rejestracja ułatwia Ci korzystanie z naszego serwisu i oszczędza Twój czas.

Logowanie

Co to znaczy "zaloguj się"?
Logowanie to wpisanie swojej nazwy użytkownika i hasła w specjalnym formularzu. Formularz ten wyświetla się po kliknięciu odnośnika
"Logowanie" odwołującego się do wszystkich stron dostępnych tylko po zalogowaniu się. Po zalogowaniu uzyskujesz dostęp do wszystkich naszych stron i usług. Oczywiście, aby się zalogować trzeba znać hasło i nazwę użytkownika. Każdy może wybrać dowolne hasło i nazwę użytkownika w czasie rejestracji. Zalogować może się jedynie zarejestrowany użytkownik naszego serwisu.

Po co się logować?
Po zalogowaniu uzyskujesz możliwość edycji, usuwania, przedłużania ogłoszeń oraz masz bezpośredni wgląd do działu "Moje ogłoszenia".

Hasło

Jakie wybrać hasło?
Podstawowa zasada - wybierz hasło łatwe do zapamiętania i jednocześnie trudne do odgadnięcia. Podczas rejestracji możesz użyć generatora haseł który wygeneruje losowe hasło.

Zapomniałeś swojego hasła lub nazwy użytkownika?
Jeśli zapomniałeś hasła, skorzystaj z formularza przypomnienia hasła. Przejście do niego znajdziesz również pod formularzem do logowania. Odnośnik opatrzony jest nazwą 
"Zapomniałeś hasła ?".

Twoje konto

Kiedy powstaje Twoje konto?
Twoje konto powstaje w czasie rejestracji w naszym serwisie. W formularzu rejestracyjnym wpisujesz informacje o sobie: adres e-mail itp. Wszystkie te informacje tworzą Twoje konto.

Jakie informacje są przechowywane na Twoim koncie?
Twoje konto to po prostu wypełniony przez Ciebie formularz rejestracji w naszym serwisie. Przechowywane są na nim informacje, które podałeś w czasie rejestracji: login, hasło (zapisane w postaci zaszyfrowanej), e-mail. 


Ogłoszenia

Dodawanie ogłoszenia.
Ogłoszenie można dodać na dwa sposoby. Jako zarejestrowany użytkownik lub jednorazowo bez rejestracji.
Aby dodać ogłoszenie, kliknij na odnośnik
"Dodaj ogłoszenie". Pierwszym krokiem jest wybór kategorii, której dotyczy oferta. Pamiętaj, że pola oznaczone gwiazdką nie mogą pozostać puste. Po wypełnieniu formularza dodawania ogłoszeń, wciśnij przycisk "Dodaj ogłoszenie".

Edycja/Usuwanie ogłoszenia.
Aby edytować lub usunąć ogłoszenie zaloguj się do panelu użytkownika  następnie kliknij na link "edytuj" w lini operacji danego ogłoszenia. Kolejna strona to strona edycji (tu można wprowadzić zmiany do ogłoszenia).


  LogowanieRejestracjaPomoc RegulaminReklama Kontakt

Nasi partnerzy:
            Materialy budowlane i remontowe                         Leasing Maszyn                         Materialy budowlane i remontowe                        

Kategorie: drewno | drewno budowlane | tartak | tarcica | drewno konstrukcyjne | tarcica budowlana | tarcica egzotyczna | tarcica liściasta | tarcica iglasta | więźba dachowa